A IX. Országos Kamaszfesztivál részeként a 2024/25. tanévet egy hatalmas pótbulival indítjuk. Fellépőink között lesz a Colt, a Teleki Blanka Gimnázium bandája, akik első alkalommal mutatkoznak be a Kamaszfesztivál színpadán. A Crush zenekar, akiket immár negyedik alkalommal hívtunk meg kamaszfesztes buliba és mindig leesik az állunk tőlük. Idén is itt zenél majd Engel-Iván Lili, akit négy éve láttunk meg a szentendrei szigeten egy színpadon énekelni és rögtön fel is kértük a 2022-es tanévnyitónk egyik fellépőjének. Előadónk lesz a Street Sixteen, akik nélkül nem létezik Kamaszfesztivál. Érkezik a The Free Four zenekar, akik átlag-életkorban a legfiatalabbak, és amit a zenéjük alapján el sem hinnénk róluk. Nekünk zenél majd a Tyndall zenekar, akik az új névvel még első ízben, valóságban viszont kihagyás nélkül minden eseményünkön fergeteges hangulatot toltak. További információk és részletek ITT.